Ne Aramıştınız ?

Mesajımız

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılayabileceği modern plazamızda; geniş ürün yelpazemiz ve satış sonrası Servis, Yedek Parça, Sigorta ve İkinci El bölümlerimiz ile hizmet verebilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin sürekli değiştiği ve her zamankinden daha fazla önem kazandığı günümüzde; otomotiv sektöründeki global değişmelere de paralel olarak, en iyi hizmeti sunabilmek temel hedefimizdir.

Bizim için başarının en önemli özelliği; satın alma sürecinden başlayarak, araçlarıyla geçirdiği her dönemde müşterilerimizin tam olarak memnun olmalarını sağlamaktır.

Toplam kalite anlayışımızla gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetlerde müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak, hızla gelişen otomotiv dünyasında, ön saflardaki yerimizi almak istiyoruz.

Bunun için şirket kültürü almış, deneyimli ve Ford Otosan tarafından eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolarımız ile; Arslanlar Otomotiv A.Ş. olarak: Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve tam anlamıyla memnun olmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

    İletişim Bilgilerimiz
  • İzmir Yolu 5. Km Merkez Çanakkale
  • +90 286 263 06 25
  • +90 530 353 85 60
  • ikinciel@arslanlaroto.com.tr